Baza Board and Kite wyposażona jest w co roku nowy sprzęt topowej marki Cabrinha, który idealnie spełnia wszystkie warunki do bezpiecznego rozwijania umiejętności kite’owych.

 

Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy osobom posiadającym certyfikat IKO na poziomie 2 lub osobom, które pod okiem instruktora zademonstrują posiadane umiejętności odpowiadające poziomowi 2 IKO.

 

Ceny wypożyczenia:

 

Sprzęt Czas Cena
Komplet latawiec + deska 1 tydzień 700zł
Komplet latawiec + deska 1 dzień 150zł
Komplet latawiec + deska 1 godzina 70zł
Latawiec 1 tydzień 500zł
Latawiec 1 dzień 100zł
Latawiec 1 godzina 50zł
Deska 1 tydzień 350zł
Deska 1 dzień 70zł
Deska 1 godzina 20zł

 

Podczas wypożyczania sprzętu istnieje możliwość wymiany rozmiarów podczas zmieniających się warunków.

Ubezpieczenie od zniszczenia sprzętu płatne dodatkowo 50zł.

W przypadku nie wykupienia ubezpieczenia, wszelkie naprawy latawca, czy deski dokonywane będą na koszt osoby wypożyczającej.

 

Wypożyczamy wyłącznie sprzęt czołowej firmy na rynku Cabrinha (www.cabrinhakites.com) i od 2002 roku jesteśmy wpisani na listę wszystkich licencjonowanych szkół Cabrinha z całego świata.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie modele latawców (20 sztuk) i desek (15 sztuk), w rozmiarach 5m – 14m i 128cm – 158cm.

 

Każdego roku sprzęt wymieniamy na nowy, dzięki czemu z każdym rokiem wraz z postępem technologicznym jest on coraz bezpieczniejszy i łatwiejszy w obsłudze zwłaszcza dla osób początkujących.

 

Mamy również całą rozmiarówkę: pianek, trapezów, kamizelek i kasków, tak więc każdy kursant może przymierzyć i dopasować sprzęt na swoją miarę.

NP i NPX- Czyli najwygodniejsze i najładniejsze pianki do kitesurfingu.

Od roku w swojej ofercie posiadają też mała ale stylową kolekcję shortów i koszulek.

 

W ciągu sezonu w naszej bazie prowadzimy sprzedaż nowych i używanych latawców oraz desek do kitesurfingu. Każdego lata w połowie sierpnia zaczynamy wyprzedaż sprzętu potestowego i szkółkowego.

 

Klienci naszej szkoły mają zniżkę -10% na zakup wszelkich towarów w www.24surf.pl