Logo
Logo Logo

Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu

Baza Board and Kite wyposażona jest w co roku nowy sprzęt topowej marki Cabrinha, który idealnie spełnia wszystkie warunki do bezpiecznego rozwijania umiejętności kite’owych.

Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy osobom posiadającym certyfikat IKO na poziomie 2 lub osobom, które pod okiem instruktora zademonstrują posiadane umiejętności odpowiadające poziomowi 2 IKO.

Ceny wypożyczenia

Komplet latawiec + deska: 700zł/tydzień | 150zł/dzień | 70zł/godzina
Latawiec: 500zł/tydzień | 100zł/dzień | 50zł/godzina
Deska: 350zł/tydzień | 70zł/dzień | 20zł/godzina

Dodatkowe informacje

Podczas wypożyczania sprzętu istnieje możliwość wymiany rozmiarów podczas zmieniających się warunków.
Ubezpieczenie od zniszczenia sprzętu płatne dodatkowo 50zł.
W przypadku nie wykupienia ubezpieczenia, wszelkie naprawy latawca, czy deski dokonywane będą na koszt osoby wypożyczającej.

Wypożyczamy wyłącznie sprzęt czołowej firmy na rynku Cabrinha (www.cabrinhakites.com) i od 2002 roku jesteśmy wpisani na listę wszystkich licencjonowanych szkół Cabrinha z całego świata.
W swojej ofercie posiadamy wszystkie modele latawców (20 sztuk) i desek (15 sztuk), w rozmiarach 5m – 14m i 128cm – 158cm.

Każdego roku sprzęt wymieniamy na nowy, dzięki czemu z każdym rokiem wraz z postępem technologicznym jest on coraz bezpieczniejszy i łatwiejszy w obsłudze zwłaszcza dla osób początkujących.

Mamy również całą rozmiarówkę: pianek, trapezów, kamizelek i kasków, tak więc każdy kursant może przymierzyć i dopasować sprzęt na swoją miarę.
NP i NPX- Czyli najwygodniejsze i najładniejsze pianki do kitesurfingu.
Od roku w swojej ofercie posiadają też mała ale stylową kolekcję shortów i koszulek.

W ciągu sezonu w naszej bazie prowadzimy sprzedaż nowych i używanych latawców oraz desek do kitesurfingu. Każdego lata w połowie sierpnia zaczynamy wyprzedaż sprzętu potestowego i szkółkowego.

Klienci naszej szkoły mają zniżkę -10% na zakup wszelkich towarów w www.24surf.pl