Logo
Logo Logo
Cover foto

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

🗪 Pytania i odpowiedzi

Jako jedyni na Półwyspie Helskim posiadamy bezpieczną strefę do nauki kitesurfingu oraz dużą polankę do startowania i lądowania latawców, bezpośrednio przy naszej szkole.
Zaczynamy uczyć dzieci na lądzie w wieku około 7 lat. Kiedy mają około 8 lat, bierzemy je w wodzie na pierwszą prawdziwą lekcję kitesurfingu! Górnej granicy wieku nie ma!
Zapewniamy kompletny s​przęt​ szkoleniowy​: latawce i deski Cabrinha oraz kompletny strój od kitesurfingu: trapez, kamizelka, kask. Jest możliwość wypożyczenia pianki na czas szkolenia.
Jeśli potrzebujecie akcesoria typu rękawiczki, buty to oczywiście zabierzcie to ze sobą. Jeśli nie macie to jest możliwość zakupu na miejscu!
Rzeczy niezbędne:
- strój kąpielowy
- ręcznik
- dobry humor
- rodzinę, przyjaciół i wszystkich towarzyszy swojego życia;)!
- Śpiwór (nieobowiązkowo ponieważ można wykupić pościel na cały pobyt - 30 zł)
- Dokument tożsamości
- Ręczniki i przybory toaletowe
- Strój kąpielowy i klapki plażowe
- Okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem UV
- Nakrycie głowy
- Kurtkę przeciwdeszczową
- Ubranie i obuwie przeznaczone na cieple i chłodniejsze dni (np. bawełniane koszulki, szorty, spodnie z długimi nogawkami, ciepłą bluzę lub kurtkę) - takie, które lubisz i w których wygodnie się czujesz
- Jeśli zamierzasz sam przygotowywać posiłki - pamiętaj o talerzach, sztućcach, kubkach itp. (w bazie do Twojej dyspozycji będą elektryczne czajniki i mikrofalówka oraz miejsce gdzie będziesz mógł przygotować coś cieplejszego)