Inne aktywności

Wakeboarding

Jest to sport wodny polegający na płynięciu po powierzchni wody na desce, trzymając się liny ciągniętej przez łódź lub wyciąg. Aby zacząć pływać na wake’u wystarczy trochę wolnego czasu i pozytywnej energii. Dalej to już tylko czysta zabawa i przyjemność pod okiem naszych instruktorów. Idealna alternatywa na bezwietrzne dni.

SUP

SUP – Stand Up Paddle, czyli “wiosłowanie na stojąco”. Jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych na świecie. Główną cechą SUP jest całkowity brak uzależnienia od warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy fale. Jeśli jeszcze nie dotknęła Was zajawka na SUP-y, spróbujcie koniecznie.

Skimboard

Sport wodny polegający na jeździe na desce po płytkiej warstwie wody. Osoby które chcą go uprawiać potrzebują tylko deski i dobrej miejscówki do pływania. Pod okiem instruktorów będziecie mieć możliwość spróbowania tej bardzo wdzięcznej formy spędzania czasu.

Longboard

Wydłużona wersja normalnej deskorolki, ze względu na swoją budowę longboard umożliwia osiąganie znacznie większych prędkości niż normalna deskorolka. Jeśli nigdy nie próbowaliście opanować jazdy na Longu to otrzymacie od nas instruktorskie wsparcie.

Trickboard

Nowatorskie narzędzie do treningu dla osób w każdym wieku. Pozwala na rozwój zdolności motorycznych, równowagi i koordynacji ciała gwarantując przy tym świetną zabawę. Podnosi także czucie mięśni i poprawia refleks. Dobra koordynacja ruchowa to podstawa w sporcie, ale przyda się też w codziennym życiu. Już po kilku dniach treningu poczujesz wyraźną różnicę!