Logo
Logo Logo
Cover foto

O nas

Dlaczego my?

Cześć! Jesteśmy Board and Kite, jedna z pierwszych szkółek kite’owych na półwyspie Helskim.

Znajdziecie nas na campingu Małe Morze (Chałupy 1) od końca kwietnia, do ostatnich dni września.

Naszą specjalizacją jest kitesurfing. Organizujemy kursy, obozy młodzieżowe i studenckie oraz wyjazdy. Wypożyczamy sprzęt. Każdy, kto nas odwiedza może liczyć na profesjonalne podejście, najwyższej jakości szkolenie, fachowe porady i świetną atmosferę.

Nr 1 na Półwyspie Helskim

Jako jedyni na Półwyspie Helskim posiadamy bezpieczną strefę do nauki kitesurfingu oraz dużą polankę do startowania i lądowania latawców, bezpośrednio przy naszej szkole.

Ludzie

Board and Kite tworzą ludzie, dla których kite jest życiową pasją. Kochamy naszą pracę i oddajemy jej sto procent zaangażowania. Działamy od 2001 roku i w każdym sezonie staramy się coraz lepiej spełniać Wasze oczekiwania i robimy wszystko, by zarazić miłością do kite’a każdego kursanta. Szkolimy z pasją i perfekcją.

Sprzęt

Uczymy i wypożyczamy wyłącznie nowy, bezpieczny sprzęt do kitesurfingu, czołowej marki Cabrinha (www.cabrinhakites.com) i od 2002 roku jesteśmy wpisani na listę wszystkich licencjonowanych szkół Cabrinha z całego świata.

Certyfikaty

Naszym kursantom wystawiamy międzynarodowy certyfikat IKO.

Nasz zespół

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i licencjonowanych instruktorów. Potwierdzeniem naszych najwyższych kwalifikacji i jakości jest posiadana przez nas licencji IKO: Poznaj nasz team, najlepszych z najlepszych:

Nasz zespół

Aktualna Pogoda