KIDZ CAMPS dla dzieci od lat 5+

Chałupy, Półwysep Helski

Typ:

Sport

Najbliższy turnus:

📅 23.07.2018 - 27.07.2018
 • 👥 20 uczestników
 • 📅 Lipiec - Sierpień
  • Dostępne terminy:
  • 23.07.2018 - 27.07.2018
  • 30.07.2018 - 03.08.2018
  • 06.08.2018 - 10.08.2018
  • 13.08.2018 - 17.08.2018
  • 20.08.2018 - 24.08.2018
  • 28.07.2018 - 29.07.2018
  • 04.08.2018 - 05.08.2018
  • 11.08.2018 - 12.08.2018
  • 18.08.2018 - 19.08.2018
  • 25.08.2018 - 26.08.2018
 • 5 dni
 • 🚘 Dojazd własny
 • 🏢 Hostel
 • 🍴 HB - 2 posiłki
Pólkolonie sportowe dla dzieci od lat 5+
Program półkolonii sportowych dla najmłodszych został opracowany przez doświadczony zespół Board and Kite – jednej z pierwszych szkół kitesurfingu na półwyspie Helskim. Prężnie działamy i rozwijamy się od 2001 roku, w tym czasie zdążyliśmy się dowiedzieć, czego od obozu oczekują dzieciaki oraz ich rodzice. Dzięki temu możemy zaoferować Wam wakacje, z których na pewno wrócicie zadowoleni.
Ekipa Board&Kite

Półkolonie sportowe dla dzieci 5 – 12 lat

Program KIDZ CAMP został opracowany przez doświadczony zespół Board and Kite – jednej z pierwszych szkół kitesurfingu na półwyspie Helskim. Prężnie działamy i rozwijamy się od 2001 roku, w tym czasie zdążyliśmy się dowiedzieć, czego od obozu oczekują dzieciaki oraz ich rodzice. Dzięki temu możemy zaoferować Wam wakacje, z których na pewno wrócicie zadowoleni.

Młodym fanom sportów wodnych oferujemy bezpieczną naukę obsługi latawca i wyczucia wiatru, czyli podstaw kitesurfingu. Z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą Board and Kite nauka jest zawsze bezpieczna i sprawia dużo radości. Ponadto przygotowaliśmy dla Was: skimboarding, wakeboarding, batut, karaoke, gry planszowe, SUP, siatkówkę, freesbie, piłkę nożną, turnieje w badmintona, gry sportowe na konsoli Xbox oraz wycieczki po Półwyspie Helskim.

Zajęcia trwają codziennie od 9:30 do 17:30.

Po skończonych zajęciach młodzi kitesurferzy wracają do swoich rodziców.

Plan półkolonii

Przykładowy dzienny harmonogram półkolonii sportowych:

7.30 – 8.30 – przybycie uczestników półkolonii
8.30 – 9.00 – śniadanie w formie bufetu
9.10 – 10.00 – gry i zabawy świetlicowe oraz na świeżym powietrzu
10.00 – 10.15 – przygotowanie do zajęć sportowych
10.30 – 12.30- zajęcia programowe z podstaw kitesurfingu, longboard, trick board, wake oraz SUP
12.45 – 13.00 – obiad 2 dania + napoje
13.30 – 13.45 – przygotowanie do zajęć sportowych
13.45 – 16.00 – zajęcia programowe z podstaw kitesurfingu, longboard, trick board, wake oraz SUP
16.00 – 16.30 – podwieczorek owoce i napoje
16.30 – 18.30 – gry i zabawy świetlicowe oraz na zabawy świeżym powietrzu
18.30 – należy odbierać dzieci z półkolonii :-)

POKÓJ RODZINNY JUŻ OD 200 ZŁ / DZIENNIE
ceny i dostępność na kitehostel.pl

Longboard

Longboard to dłuższa wersja normalnej deskorolki. Tradycyjne longboardy do 150 cm i ze względu na swoją budowę longboard umożliwia osiąganie znacznie większych prędkości niż normalna deskorolka. Jeśli nigdy nie próbowaliście opanować jazdy na długiej deskorolce, to dostaniecie instruktorskie wsparcie.

Trickboard

Trickboard to przyrząd do ćwiczeń i treningu, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, który umożliwia rozwój zdolności motorycznych oraz podnosi czucie własnego ciała. Został on zaprojektowany przy współpracy z wysokiej klasy sportowcami. Dzięki ich doświadczeniom oraz poprzez wykorzystanie wiedzy specjalistów o układzie nerwowym człowieka, udało się stworzyć nowatorskie narzędzie, które pozwala rozwijać koordynację nerwowo-mięśniową ćwiczących. TrickBoard stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w każdej dyscyplinie sportowej jak np.: snowboard, narty, windsurfing, kitesurfing, skimboard, wakeboard, sztuki walki, tenis, lekkoatletyka, fitness i wiele innych.

SUP

SUP - Stand Up Paddle, czyli “wiosłowanie na stojąco”. Najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Jeśli jeszcze nie dotknęła Was zajawka na SUP-y, spróbujcie koniecznie. Żeby pływać na SUP-ie, nie trzeba posiadać żadnych magicznych umiejętności ani żadnego zaawansowanego stopnia wtajemniczenia. Niby nic nowego, niby deska podobna do windsurfingowej, jednak trochę inna, a zamiast żagla, w dłoniach trzymamy wiosło. Główną cechą SUP jest całkowity brak uzależnienia od warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy fale.

Kitesurfing dla dzieci

Nauczanie dzieci kitesurfingu to nie to samo, co nauczanie kitesurfingu dorosłych. Problem zaczyna się od właściwego wyposażenia, które nie jest łatwo dostępne dla dzieci. Latawce dla dzieci muszą być małe i szybkie, a zatem trudne do opanowania dla początkujących uczniów kitesurfingu. Małe latawce są często mniej stabilne, łatwo można je odwrócić, a wiele małych latawców trudno jest ponownie uruchomić. Wyzwaniem dla dorosłego jest również określenie odpowiedniego rozmiaru latawca dla dzieci. Deski dla dzieci nie są łatwe do znalezienia i często muszą być produkowane na zamówienie. Dobrze dopasowane kombinezony (painki) to problem, podobnie jak trapez, kapoki, kaski i inny sprzęt. Dlatego nauczenie się kitesurfingu może być trudniejsze dla dzieci niż dorosłych. Również dla dzieci nie można tak po prostu stosować normalnego programu nauczania kite, ponieważ jest ryzyko, że przestraszą się latawca, stracą zainteresowanie i kite przestanie być zabawą Pamiętaj: masz tylko jedną szansę - jeśli twoje dziecko polubi kiteboarding, będzie miało wspaniałą zabawkę na całe życie.
Dlatego nie zawsze jest dobrym pomysłem pójść do jakiejkolwiek szkoły kitesurfingowej, aby uczyć małe dzieci kitesurfingu. W szkole Board and Kite rozwinęliśmy doświadczenie w kursach kitesurfingu dla małych dzieci już od wieku 7 lat. Nie tylko przestrzegamy programów i zasad bezpieczeństwa do których obliguje nas międzynarodowy certyfikat IKO ale mamy również doświadczonych instruktorów, którzy uczą dzieci w sposób podobny do metodyki nauczania w szkole z właściwą szybkością dla predyspozycji psychofizycznych dziecka.

Wiek dziecka
Zaczynamy uczyć dzieci na lądzie w wieku około 7 lat. Kiedy mają około 8 lat, bierzemy je w wodę na pierwszą prawdziwą lekcję kitesurfingu. Zajęcia z deską rozpoczynamy w formie wakeboardu za wyciągarką tuż przy naszej szkole co bardzo pomaga w późniejszych startach z deską w głębszej wodzie.

Obozy dla dzieci
Najciekawszą formą są oczywiście tygodniowe i 2 tygodniowe obozy KIDZ Camp gdzie łączymy dzieci na lekcjach. Mają o wiele więcej frajdy i (oczywiście) jest o wiele ciekawiej, gdy mają w grupie innych uczniów w tym samym wieku.

Dzieci i rodzice
Możemy dostosować lekcje kitesurfingu, aby rodzice i dzieci mogli wspólnie nauczyć się kitesurfingu! Posiadamy niezbędny sprzęt, aby zapewnić odpowiedni rozmiar pianki, latawca i deski.

Początkujący latawce dla dzieci
Specjalnie dla naszych dzieci na początek używamy latawców zamknięto-komorowych. Są to małe latawce. Ponadto są one bardzo stabilne w powietrzu i mają krótsze linki, dzięki czemu dzieci mogą z łatwością je kontrolować.

Dzieci starsze, zaawansowane
Dla zaawansowanych dzieci mamy odpowiedni sprzęt do rozwoju pasji. Dzięki sprzętowi da się szybko osiągnąć poziom IKO 3. Oznacza to, że dzieci mogą pływać bezpiecznie i niezależnie.

Bezpieczeństwo
Priorytet numer jeden! Co to znaczy?
Kaski dziecięce
Panki dziecięce
Certyfikowani instruktorzy, którzy specjalizują się w nauczaniu dzieci
Nowy sprzęt cenionej marki Cabrinha na całym świecie
Codziennie przed lekcją kitesurfingu przeprowadzamy dokładną kontrolę sprzętu
Dla rodziców chcących obserwować postępy udostępniamy na dachu szkoły naszego "bay watcha" z widokiem na akwen treningowy.

ZAPISY na KIDZ camp!

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Cena zawiera
 • Zajęcia i aktywności w szkole Board and Kite, na terenie kempingu i na plaży od strony Bałtyku

 • 🍴Wyżywienie (obiad 2-daniowy, podwieczorek, napoje)

 • Opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej

 • Dyplomy, odznaki i zdjęcia pamiątkowe

 • 📛Ubezpieczenie NNW

Nie zawiera (obowiązkowe)
Nie zawiera (fakultatywne)
 • 🏨Noclegów dzieci i rodziców (oferujemy pokoje rodzinne w cenie od 200 zł / dzień)

Ubezpieczenie PREMIUM

Ubezpieczenie Premium ma rozszerzony zakres oraz większą sumę ubezpieczenia:
KL: 40 000 €
Koszty Ratownictwa: 6 000 €
NNW: 10 000 €
Utrata Bagażu Podróżnego: 200 €
OC prywatne: 10 000 €
OC sportowe: 10 000 €
Obejmuje również choroby przewlekłe oraz sporty amatorskie.

Regulamin zajęć i szkoleń organizowanych przez Board and Kite

Słowniczek

1. Board and Kite – organizator obozów, kursów i szkoleń kitesurfingowych, wakeboardowych, i innych. BOARD AND KITE Sp z o.o. Zuchów 2 lok 34, 20-047 Lublin REGON: 366652928, NIP: 7123333180 Numer KRS: 0000665559 oraz osoby świadczące pracę lub usługi na rzecz Board and Kite sp zoo ​na podstawie umów cywilnoprawnych;
2. Uczestnik – osoba biorąca czynny udział w kursach, szkoleniach i wypożyczeniach sprzętu prowadzonych przez Board and Kite zgodnie z jego profilem działalności; obowiązki Klienta spoczywają także na rodzicach i opiekunach prawnych osób niepełnoletnich;
3. Wypadek Klienta – nagłe zdarzenie, wywołane czynnikiem zewnętrznym, mające związek ze prowadzonym przez Board and Kite kursem/szkoleniem powodujące uraz lub śmierć.
4. Instruktor ​– osoba prowadząca kurs i szkolenie.

§1 Postanowienia ogólne

1. Bezwzględnym warunkiem przystąpienia do obozu, kursu, szkolenia kitesurfingowego, wakeboardowego, oraz każdych innych zajęć organizowanych i prowadzonych przez Board and Kite jest wypełnienie przez Uczestnika formularza online oraz akceptacja treści niniejszego regulaminu;
2. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w kursach i szkoleniach uzależnione jest od zaakceptowania warunków niniejszego regulaminu przez rodziców lub opiekunów prawnych, a którzy zobowiązani są do potwierdzenia zgody przez podpisanie właściwego regulaminu oraz oświadczenia, o których mowa w §1 pkt 1. niniejszego regulaminu.
3. Na okres trwania kursu i szkolenia na każdym Uczestniku spoczywa obowiązek ubezpieczenia się od odpowiedzialności cywilnej, następstw wszelkich nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć na wodzie i na lądzie.
4. Regulamin ma zastosowanie do wszystkich kursów i szkoleń prowadzonych przez Board and Kite, niezależnie od stopnia zaawansowania Uczestników. W razie istotnego naruszenia przez Uczestnika niniejszego regulaminu, Board and Kite ma prawo przerwać szkolenie w trybie natychmiastowym bez konieczności zwrotu uiszczonej przez uczestnika opłaty za szkolenie. Wszelkie koszty wynikające z rozwiązania umowy z tego tytułu zawartej pomiędzy Uczestnikiem a Board and Kite obciążają Uczestnika.
5. Sprawy, które nie są objęte niniejszym Regulaminem są regulowane bezpośrednio przez Board and Kite, a który zastrzegasobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie.

§ 2 Obowiązki Uczestnika przed przystąpieniem do kursu i stan zdrowia Uczestnika

1. Uczestnik, który zamierza przystąpić do kursu, nie może znajdować się pod wpływem alkoholu ani innych używek, powinien być osobą zdrową fizycznie i psychicznie, a jego sprawność psychomotoryczna nie może być ograniczona przez żadne czynniki. Przystąpienie do zajęć równoznaczne jest z oświadczeniem przez uczestnika, iż jego samopoczucie oraz stan zdrowia fizycznego i psychicznego pozwala mu na uczestnictwo w kursie i szkoleniu kitesurfingowego, wakeboardowego, każdych innych zajęć organizowanych i prowadzonych przez Board and Kite, a także z przyjęciem przez uczestnika za to odpowiedzialności. Osoby z problemami zdrowotnymi, przed przystąpieniem do zajęć powinny skonsultować się z lekarzem i mogą przystąpić do kursu i szkolenia tylko po otrzymaniu zgody lekarza na uprawianie w/w sportu wysokiego ryzyka. Uzyskanie tejże zgody leży w gestii uczestnika. Uczestnik nie jest zobligowany do okazania organizatorowi kursu dokumentu potwierdzającego zgodę lekarza. Board and Kite nie odpowiada za kontuzje ani nieszczęśliwe wypadki Uczestnika powstałe w trakcie zajęć wynikające z jego samopoczucia, stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, a także obniżonej sprawności psychomotorycznej. Powyższe postanowienia dotyczą także rodziców i opiekunów nieletnich Uczestników.
2. Przed przystąpieniem do kursu i szkolenia Uczestnik zobowiązany jest przekazać Instruktorowi szczegółowe i prawdziwe informacje dot. umiejętności pływania na kitesurfingu/wakeboardingu/supie, a także stanu zdrowia, sprawności fizycznej i psychicznej, a także wszelkich dolegliwości mogących mieć wpływ na szkolenie wskazanych w § 2 pkt 1 niniejszego regulaminu, w szczególności zaś rodzice i opiekunowie nieletnich Uczestników są zobowiązani się do podania bieżących informacji o stanie zdrowia oraz predyspozycjach Uczestnika przy wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń zleconych przez Instruktora.
3. Uczestnik, który nie potrafi pływać powinien być co najmniej oswojony z wodą, nie wpadać w panikę i wiedzieć jak się zachować w razie nagłego wpadnięcia do wody lub zanurkowania – w szczególności dotyczy to małoletnich uczestników. O spełnieniu tych warunków przez dziecko decyduje rodzic lub opiekun prawny Uczestnika.
4. Udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez Board and Kite zawsze wiąże się z uprawianiem sportu wysokiego ryzyka i nie można całkowicie wykluczyć wystąpienia wypadku skutkującego doznaniem poważnego urazu zagrażającemu zdrowiu i życiu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody majątkowe i niemajątkowe Uczestników wynikające z uczestnictwa w kursie i szkoleniu, a organizowanych zgodnie z wszelkimi zasadami sportowymi związanymi z ryzykiem sportowym.
5. Zabrania się przystępowania do wykonywania zajęć zarówno w wodzie, jak i na lądzie przez Uczestnika znajdującego w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego rodzaju środków podczas kursu i szkolenia. Za zniszczenie mienia, kontuzje, naruszenie zdrowia i życia własnego lub osób trzecich spowodowane przez Uczestnika będącego w stanie po spożyciu alkoholu lub po użyciu środków odurzających, ale również wynikające z niewłaściwego użytkowania sprzętu, niewłaściwym wykonaniem przez kursanta zleconych przez Instruktora ćwiczeń oraz nie przestrzegania przepisów obowiązujących na akwenie odpowiada wyłącznie Uczestnik.

§ 3 Obecność Uczestnika na zajęciach

Uczestnik zobowiązany jest do:
1. punktualnego stawiania się na zajęcia w ustalonym przez Board and Kite miejscu.
2. powiadomienia pracownika recepcji Board and Kite o ew. absencji na zajęciach najpóźniej na 1h przed rozpoczęciem zajęć. W sytuacji, gdy Uczestnik spóźni się na opłaconą lekcję, nie ma możliwości przedłużania straconego czasu – zajęcia zostaną przeprowadzone do godziny wcześniej zarezerwowanej. W przypadku spóźnienia Instruktora, Uczestnikowi przysługuje możliwość wykorzystania straconego czasu w innym, ustalonym wspólnie z Board and Kite terminie.
3. w przypadku niedyspozycji i ograniczeń uniemożliwiających kontynuowanie zajęć na wodzie (niedyspozycja lub ograniczenie wykonywania zajęć powstały w trakcie prowadzonych zajęć) Uczestnik zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania o tym Instruktora, a następnie niezwłocznie przerwać wykonywanie ćwiczenia w trakcie zajęć. Po zejściu z zajęć Uczestnik powinien również niezwłocznie powiadomić pracownika recepcji Board and Kite o zaistniałej sytuacji.

§ 4 Obowiązki Uczestnika w trakcie zajęć

Uczestnik lub jego opiekun prawny zobowiązany jest do:
1. niezwłocznego poinformowania Instruktora w toku zajęć o każdej zmianie okoliczności wskazanych w § 2 niniejszego regulaminu, a także o wszelkich problemach ze sprzętem.
2. każdorazowego sprawdzenia, czy powierzony mu sprzęt dostosowany jest do jego możliwości fizycznych oraz czy jego stan techniczny jest prawidłowy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości w tej kwestii Uczestnik zwróci się do Instruktora. Z chwilą otrzymania przez Uczestnika sprzętu przeznaczonego do kursu i szkolenia ponosi on odpowiedzialność materialną za jego zagubienie lub sprzeczne z jego przeznaczeniem wykorzystywanie, a także za jego uszkodzenie lub zniszczenie wynikające z braku przestrzegania niniejszego regulaminu.
3. każdorazowego powiadomienia Instruktora lub pracownika recepcji Board and Kite o dostrzeżonych wadach sprzętu; w przypadku nie zgłoszenia uszkodzenia sprzętu lub jego elementów Instruktorowi lub pracownikowi recepcji Board and Kite i przystąpienia do zajęć odbywających się zarówno na wodzie, jak i na lądzie Board and Kite nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe podczas użytkowania wadliwego sprzętu.
4. każdorazowego powiadomienia Instruktora o wejściu do wody oraz powrocie na ląd; w razie zaniechanie tego obowiązku Uczestnik ponosi koszty nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej lub ratowniczej;
5. wykonywania w trakcie zajęć wyłącznie poleceń zleconych przez Instruktora prowadzącego dane zajęcia; Uczestnik może również przed rozpoczęciem wykonywania ćwiczeń demonstrowanych przez Instruktora odmówić ich wykonywania. Instruktor nie ponosi odpowiedzialności, z tytułu szkody na osobie w przypadku nie wykonania przez Uczestnika ćwiczenia zgodnie z jego wskazówkami.
6. niezwłocznego zgłaszania, jeśli z jakiegokolwiek powodu chciałby zmienić sposób wykonywania danego ćwiczenia, przerwać jego wykonywanie lub zakończyć zajęcia w danym dniu, w tym z powodu lęku przed wykonaniem danego ćwiczenia lub niezadowolenia ze sposobu prowadzenia zajęć.
7. dbania o sprzęt przydzielony Uczestnikowi do zajęć na wodzie oraz na lądzie;
8. natychmiastowego powiadomienia Instruktora lub pracownika recepcji Board and Kite o uszkodzeniu sprzętu używanego podczas zajęć i innego sprzętu należącego do Board and Kite;
9. wykorzystywania powierzonego sprzętu wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem oraz w trakcie prowadzonych zająć; każdorazowe wykorzystywanie sprzętu należącego do Board and Kite poza prowadzonymi zajęciami wymaga uzgodnienia z Instruktorem lub pracownikiem recepcji Board and Kite;
10. stosowania się do zaleceń instruktorów, organizatorów i innych pracowników Board and Kite, którzy służą pomocą w trakcie trwania całego pobytu
11. uczestniczenia w zajęciach w kamizelkach asekuracyjnych i kaskach ochronnych, niezależnie od stopnia zaawansowania. Board and Kite nie ponosi odpowiedzialności za szkodę na osobie powstałą w wyniku niezastosowania przez Uczestnika kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego w trakcie szkolenia lub niestosowania się do zasad bezpieczeństwa.
12. Odłożenia sprzętu z którego korzystał na miejsce jego przechowywania. W razie problemów z odnalezieniem miejsca pracownik recepcji Board and Kite wskaże je.

§ 5 Bezpieczeństwo Uczestnika oraz postępowanie w razie wypadku

1. Udział w kursach i szkoleniach organizowanych przez Board and Kite zawsze wiąże się z uprawianiem sportu wysokiego ryzyka, które związane jest między innymi z możliwością wystąpienia błędu człowieka, ale też z działaniem nieprzewidywalnych sił natury, ryzykiem nagłej zmiany pogody, wystąpienia porywów wiatru i innymi trudnymi do przewidzenia czynnikami. Nie można całkowicie wykluczyć wystąpienia wypadku skutkującego doznaniem poważnego urazu zagrażającemu zdrowiu i życiu uczestnika. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek działania siły wyższej, ani innych wskazanych w niniejszym punkcie zdarzeń.
2. W celu zapewnienia Uczestnikowi najpełniejszego bezpieczeństwa, zobowiązuje się on do ścisłego przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu, w szczególności zaś zobowiązuje się on do przestrzegania wszelkich instrukcji i poleceń wydawanych przez Instruktora.
3. Każdy Uczestnik, który powziął wiadomość o wypadku, niezwłocznie zapewnia poszkodowanemu opiekę, w szczególności informując o tym niezwłocznie Instruktora lub pracownika recepcji Board and Kite, sprowadzając fachową pomoc medyczną, a w miarę możliwości udzielając poszkodowanemu pierwszej pomocy.
4. Na Uczestniku, w razie wystąpienia wypadku ciąży obowiązek podania szczegółowego opisu zdarzenia, podjętych przez niego czynności, podania swoich danych osobowych oraz podpisania protokołu zdarzenia sporządzonego przez Board and Kite niezwłocznie po zdarzeniu.

§ 6 Wykorzystanie wizerunku

1. Uczestnik wyraża zgodę na:
2. a) wykonywanie mu zdjęć i filmów podczas kursu, szkolenia lub wypożyczenia
3. b) nieodwołalne i nieodpłatne wielokrotne wykorzystywanie uzyskanych w ten sposób fotografii i filmów, w tym w celach marketingowych
4. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie uzyskanych w ten sposób zdjęć i filmów za pośrednictwem dowolnego medium, w szczególności ich publikację na stronie internetowej BoardandKite .pl, facebook.com, flickr.com, youtube.com, vimeo.com.

§ 7 Termin, miejsca prowadzenia zajęć oraz osoba Instruktora

1. Zajęcia odbywają się w wyznaczonym przez Board and Kite miejscu oraz zgodnie z ustalonym wspólnie z Uczestnikiem terminie.
2. Board and Kite zastrzega możliwość odbycia części lub wszystkich zajęć z kursu kitesurfingu w innej miejscowości.
3. Board and Kite otwarty jest w godzinach 9-19. W szczególnych przypadkach godziny otwarcia mogą ulec zmianie.
4. Board and Kite zastrzega sobie prawo do zmiany warunków umowy (w tym terminu odbycia się szkolenia) lub odwołania szkolenia z przyczyn od Board and Kite niezależnych (siła wyższa, złe warunki atmosferyczne, zagrożenie życia lub zdrowia). Niewykorzystane godziny zajęć, odbędą się w innym umówionym z Uczestnikiem terminie.
5. Board and Kite zastrzega sobie prawo do czasowej lub docelowej zmiany Instruktora prowadzącego dany kurs i szkolenie.
6. Uczestnik zobowiązany jest do pływania nie dalej niż 1km od miejsca wypłynięcia.
7. Uczestnik zobowiązany jest do zachowania, które nie może być odbierane z brzegu jako wzywanie pomocy, kiedy nie ma takiej potrzeby (np. leżenie/siedzenie na desce, machanie rękami)
8. Uczestnik zobowiązany jest do poznania znaków wzywania pomocy.

§ 8 Postanowienia końcowe

1. Lekcje z pakietu/kursu są imienne i nie może korzystać z nich osoba trzecia.
2. Bezpłatne godziny wypożyczeń zawarte w kursach nie podlegają wymianie na lekcje ani innej formie rozliczenia.
3. Board and Kite bez względu na przyczyny nie dokonuje zwrotów pieniężnych zaliczek przelanych na konto, tylko wydaje bezterminowo ważne vouchery.
4. Wszelkie reklamacje Uczestnika winny mieć formę pisemną i być zgłaszane u Instruktora lub pracownika recepcji Board and Kite w czasie trwania szkolenia lub do 7 dni po jego zakończeniu. Board and Kite zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 30 dni od daty jej otrzymania.
5. Wszelkie spory mogące wyniknąć z tytułu realizacji kursu będą rozstrzygane polubownie, a w przypadku braku porozumienia przez właściwy miejscowo i rzeczowo Sąd powszechny.

Ceny podane za 1 os. dla Dziecko
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
750 PLN
950 PLN
675 PLN
875 PLN
600 PLN
800 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
750 PLN
950 PLN
675 PLN
875 PLN
600 PLN
800 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
750 PLN
950 PLN
675 PLN
875 PLN
600 PLN
800 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
750 PLN
950 PLN
675 PLN
875 PLN
600 PLN
800 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
750 PLN
950 PLN
675 PLN
875 PLN
600 PLN
800 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
390 PLN
590 PLN
350 PLN
550 PLN
310 PLN
510 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
390 PLN
590 PLN
350 PLN
550 PLN
310 PLN
510 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
390 PLN
590 PLN
350 PLN
550 PLN
310 PLN
510 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
390 PLN
590 PLN
350 PLN
550 PLN
310 PLN
510 PLN
-
Miejsce 1 os.
Miejsce 2 os.
Miejsce 3 os.
Kite Hostel
390 PLN
590 PLN
350 PLN
550 PLN
310 PLN
510 PLN