Logo
Logo Logo

KIDZ Camp!

Chałupy, Półwysep Helski

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
KIDZ camp!
Program KIDZ CAMP został opracowany przez doświadczony zespół Board and Kite – jednej z pierwszych szkół kitesurfingu na półwyspie Helskim. Prężnie działamy i rozwijamy się od 2001 roku, w tym czasie zdążyliśmy się dowiedzieć, czego od obozu oczekują dzieciaki oraz ich rodzice. Dzięki temu możemy zaoferować Wam wakacje, z których na pewno wrócicie zadowoleni.
Ekipa Board&Kite
Dzień 1-8
 • 🏨7:45 – 8:00 Pobudka i toaleta poranna

 • 📢8:00 – 8.25 Rozgrzewka

 • 8.30 – 8:50 Śniadanie w formie szwedzkiego stołu

 • 🖅9.15 – 13.00 Odprawa i zajęcia sportowe

 • 14.00 Obiad serwowany do stolika

 • 📢14.30 – 15.30 Chill na terenie bazy

 • 🏆15.30 – 18.30 Podwieczorek oraz zajęcia rekreacyjne

 • 19.00 Kolacja serwowana do stolika- ciepły posiłek

 • 19.30 – 21.30 Zajęcia świetlicowe

 • 🏨22.00 – 8.00 Cisza nocna

Kitesurfing dla dzieci

Nauczanie dzieci kitesurfingu to nie to samo, co nauczanie kitesurfingu dorosłych. Problem zaczyna się od właściwego wyposażenia, które nie jest łatwo dostępne dla dzieci. Latawce dla dzieci muszą być małe i szybkie, a zatem trudne do opanowania dla początkujących uczniów kitesurfingu. Małe latawce są często mniej stabilne, łatwo można je odwrócić, a wiele małych latawców trudno jest ponownie uruchomić. Wyzwaniem dla dorosłego jest również określenie odpowiedniego rozmiaru latawca dla dzieci. Deski dla dzieci nie są łatwe do znalezienia i często muszą być produkowane na zamówienie. Dobrze dopasowane kombinezony (painki) to problem, podobnie jak trapez, kapoki, kaski i inny sprzęt. Dlatego nauczenie się kitesurfingu może być trudniejsze dla dzieci niż dorosłych. Również dla dzieci nie można tak po prostu stosować normalnego programu nauczania kite, ponieważ jest ryzyko, że przestraszą się latawca, stracą zainteresowanie i kite przestanie być zabawą Pamiętaj: masz tylko jedną szansę - jeśli twoje dziecko polubi kiteboarding, będzie miało wspaniałą zabawkę na całe życie.
Dlatego nie zawsze jest dobrym pomysłem pójść do jakiejkolwiek szkoły kitesurfingowej, aby uczyć małe dzieci kitesurfingu. W szkole Board and Kite rozwinęliśmy doświadczenie w kursach kitesurfingu dla małych dzieci już od wieku 7 lat. Nie tylko przestrzegamy programów i zasad bezpieczeństwa do których obliguje nas międzynarodowy certyfikat IKO ale mamy również doświadczonych instruktorów, którzy uczą dzieci w sposób podobny do metodyki nauczania w szkole z właściwą szybkością dla predyspozycji psychofizycznych dziecka.

Wiek dziecka
Zaczynamy uczyć dzieci na lądzie w wieku około 7 lat. Kiedy mają około 8 lat, bierzemy je w wodę na pierwszą prawdziwą lekcję kitesurfingu. Zajęcia z deską rozpoczynamy w formie wakeboardu za wyciągarką tuż przy naszej szkole co bardzo pomaga w późniejszych startach z deską w głębszej wodzie.

Obozy dla dzieci
Najciekawszą formą są oczywiście tygodniowe i 2 tygodniowe obozy KIDZ Camp gdzie łączymy dzieci na lekcjach. Mają o wiele więcej frajdy i (oczywiście) jest o wiele ciekawiej, gdy mają w grupie innych uczniów w tym samym wieku.

Dzieci i rodzice
Możemy dostosować lekcje kitesurfingu, aby rodzice i dzieci mogli wspólnie nauczyć się kitesurfingu! Posiadamy niezbędny sprzęt, aby zapewnić odpowiedni rozmiar pianki, latawca i deski.

Początkujący latawce dla dzieci
Specjalnie dla naszych dzieci na początek używamy latawców zamknięto-komorowych. Są to małe latawce. Ponadto są one bardzo stabilne w powietrzu i mają krótsze linki, dzięki czemu dzieci mogą z łatwością je kontrolować.

Dzieci starsze, zaawansowane
Dla zaawansowanych dzieci mamy odpowiedni sprzęt do rozwoju pasji. Dzięki sprzętowi da się szybko osiągnąć poziom IKO 3. Oznacza to, że dzieci mogą pływać bezpiecznie i niezależnie.

Bezpieczeństwo
Priorytet numer jeden! Co to znaczy?
Kaski dziecięce
Panki dziecięce
Certyfikowani instruktorzy, którzy specjalizują się w nauczaniu dzieci
Nowy sprzęt cenionej marki Cabrinha na całym świecie
Codziennie przed lekcją kitesurfingu przeprowadzamy dokładną kontrolę sprzętu
Dla rodziców chcących obserwować postępy udostępniamy na dachu szkoły naszego "bay watcha" z widokiem na akwen treningowy.

ZAPISY na KIDZ camp!

Longboard

Longboard to dłuższa wersja normalnej deskorolki. Tradycyjne longboardy do 150 cm i ze względu na swoją budowę longboard umożliwia osiąganie znacznie większych prędkości niż normalna deskorolka. Jeśli nigdy nie próbowaliście opanować jazdy na długiej deskorolce, to dostaniecie instruktorskie wsparcie.

Kitesurfing

Kite! Kite! Kite! Czyli zajawka na maksa! Raz spróbujesz tego sportu i... uzależnisz się na zawsze. Rewelacyjna dawka adrenaliny, emocji i satysfakcji! Porównanie kitesurfingu to jakiegokolwiek innego sportu jest całkowicie nie na miejscu, ponieważ tylu wrażeń przypadających na jedną sekundę nie doświadczymy nigdzie!

Nauka to istna przyjemność, choć zawsze pod okiem instruktora - ogarniasz start, sterowanie latawcem, bodydragi, startowanie latawca z wody i.... możesz zacząć latać!! Nie zapomnij przy tym całym szaleństwie o bezpieczeństwie i o zasadach na wodzie! Kite gwarantuje zauroczenie od pierwszego podmuchu wiatr, zauroczenie które kończy się miłością na zawsze!

Skimboard

Skimboarding to sport, który nie wymaga dużych zasobów finansowych, a osoby, które chcą go uprawiać potrzebują tylko deski i dobrej miejscówki do pływania. Pod okiem instruktorów będziecie mieć możliwość spróbowania tej bardzo wdzięcznej formy spędzania czasu.

SUP

SUP - Stand Up Paddle, czyli “wiosłowanie na stojąco”. Najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Jeśli jeszcze nie dotknęła Was zajawka na SUP-y, spróbujcie koniecznie. Żeby pływać na SUP-ie, nie trzeba posiadać żadnych magicznych umiejętności ani żadnego zaawansowanego stopnia wtajemniczenia. Niby nic nowego, niby deska podobna do windsurfingowej, jednak trochę inna, a zamiast żagla, w dłoniach trzymamy wiosło. Główną cechą SUP jest całkowity brak uzależnienia od warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy fale.

Brak turnusów

Zajęcia sportowe:

– zajęcia poświęcone na kształtowanie poszczególnych cech motorycznych poprzez uczestnictwo w różnych rodzajach treningów, gier i zabaw.

Zajęcia rekreacyjne:

– zajęcia z różnych gier i zabaw rekreacyjnych, zawody o mistrzostwo obozu, rajdy piesze, bieganie, wycieczki krajoznawcze, poznawanie walorów rekreacyjnych miejscowości, kąpiele wodne i słoneczne.

Zajęcia świetlicowe:

– zajęcia poświęcone na udziale w grach planszowych, mini seansach filmowych, dyskotece, organizacji ogniska, karaoke, kształtowaniu własnych zainteresowań.

Obozy

Organizujemy obozy dla każdego! Dzieci, młodzieży czy dorosłych.
Grupa pozytywnych ludzi, wspólna zajawka na kite, błogi chillout. Tak mniej więcej można opisać atmosferę naszej bazy na Helu. Do tego słońce i woda. Jest aktywnie, ale na luzie. Zapewniamy wygodny nocleg i szkolenie kite dopasowane do poziomu kursantów, z licencjonowanymi instruktorami.

Wpadaj do Nas od czerwca do końca września, każdy jest mile widziany! ☺

Ubezpieczenie KL+NNW

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.
Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.
Suma Ubezpieczenia:
KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €
Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Cena zawiera
 • 📢Realizację programu

 • 🏨Zakwaterowanie w bazie Board and Kite 7 noclegów

 • Wyżywienie (FB)

 • Opiekę kadry instruktorskiej oraz pedagogicznej

 • 📛Ubezpieczenie NNW uczestnika

 • 📢Wszelki sprzęt specjalistyczny potrzebny do realizacji programu poszczególnych obozów

 • Techniczna koszulka pamiątkowa

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Świadczeń nie objętych tą ofertą np. wycieczka rowerowa na Hel, wyprawa do Aqaparku, wyprawa do Parku Linowego .

B&K dodatkowo

Dla rodzin które chcą przyjechać z dzieckiem jest możliwa rezerwacja całego pokoju.

Dodatkowe miejsce w pokoju dla rodzica: 500 zł
Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami na jednym łóżku GRATIS.

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.