Logo
Logo Logo

#Ludzie | Windsurfing Camp | 7 dni

Chałupy, Półwysep Helski

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
B
Bartek
01.08.2018
4.7
świetny wyjazd,super ekipa.Do dzisiaj się razem trzymamy :)
d
drzewoo
11.09.2017
4.7
Było super, rezydent spoko, dobra integracja. jak dla mnie wystarczajaca ilosc zajec, moglby byc jeszcze bonus dwugodzinny na wypozyczenie sprzetu.
R
Renia
11.05.2018
4.3
Szukałam czegoś gdzie nauczę się podstaw winda, trafiłam tutaj i po tygodniowym pobycie jestem bardzo zadowolona :)
Dzień 1
 • 🏨Przyjazd i zakwaterowanie 12:00

Dzień 2 - 6
 • Szkolenia windsurfingowe na każdym poziomie zaawansowania w godzinach 13-15 lub 2 razy dziennie przy wyborze opcji 4h/dziennie szkolenia

 • 🏨W przeciągu dnia przerwa na lunuch / chill

Dzień 7
 • 🏨Wykwaterowanie 10:00

 • Zajęcia do południa - pływanie bez limitu!

 • Wyjazd

Szkolenie Windsurfingowe

Szkolenia windsurfingowe zaczynamy w godzinach południowych (tak żebyście mogli dobrze pospać). Zajęcia odbywają się w grupach (4- 8os.) z doświadczonym instruktorem. Szkolenie na każdym poziomie zaawansowania (dla tych co stawiają pierwsze kroki, a także dla tych co już pływali). Do Waszej dyspozycji dobrze dopasowany, najnowszy sprzęt szkoleniowy (lekkie żagle).

Na początek szkolenie teoretyczne z samodzielnej obsługi sprzętu oraz techniki pływania, trochę meteorologii i zasad żeglowania. 2 godziny zajęć praktycznych windsurfingu dziennie, mi.in:
- poznanie nazewnictwa i zasad bezpieczeństwa
- ćwiczenia równoważne
- podstawowe obroty (obrót z wiatrem, obrót na wiatr)
- startowanie deski
- zwrot na wiatr
- zasady sterowania deską
- ostrzenie i odpadanie
- halsowanie
- nauka płynięcia pod wiatr
- zwrot z wiatrem (przez rufę)
- start z plaży

Przygotowaliśmy dla Was 2 opcje!

Szkolenie 2 h dziennie oraz rozszerzona wersja 4 h dziennie! Wybierz opcję, która najbardziej Ci pasuje!

 

Longboard

Longboard to dłuższa wersja normalnej deskorolki. Tradycyjne longboardy do 150 cm i ze względu na swoją budowę longboard umożliwia osiąganie znacznie większych prędkości niż normalna deskorolka. Jeśli nigdy nie próbowaliście opanować jazdy na długiej deskorolce, to dostaniecie instruktorskie wsparcie.

Kitesurfing

Kite! Kite! Kite! Czyli zajawka na maksa! Raz spróbujesz tego sportu i... uzależnisz się na zawsze. Rewelacyjna dawka adrenaliny, emocji i satysfakcji! Porównanie kitesurfingu to jakiegokolwiek innego sportu jest całkowicie nie na miejscu, ponieważ tylu wrażeń przypadających na jedną sekundę nie doświadczymy nigdzie!

Nauka to istna przyjemność, choć zawsze pod okiem instruktora - ogarniasz start, sterowanie latawcem, bodydragi, startowanie latawca z wody i.... możesz zacząć latać!! Nie zapomnij przy tym całym szaleństwie o bezpieczeństwie i o zasadach na wodzie! Kite gwarantuje zauroczenie od pierwszego podmuchu wiatr, zauroczenie które kończy się miłością na zawsze!

Skimboard

Chyba każdy chociaż raz w życiu pomyślał sobie, że fajnie byłoby złapać jakąś sztos fale i poczuć się jak rasowy surfer. Co prawda u nas fal nie będzie, ale na pewno będziecie mogli się poczuć jak surferzy! ;)
Deska, woda, tor i instruktor, który wyjaśni z czym to się je i podpowie jak zostać mistrzem!
 

SUP

SUP - Stand Up Paddle, czyli “wiosłowanie na stojąco”. Najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Jeśli jeszcze nie dotknęła Was zajawka na SUP-y, spróbujcie koniecznie. Żeby pływać na SUP-ie, nie trzeba posiadać żadnych magicznych umiejętności ani żadnego zaawansowanego stopnia wtajemniczenia. Niby nic nowego, niby deska podobna do windsurfingowej, jednak trochę inna, a zamiast żagla, w dłoniach trzymamy wiosło. Główną cechą SUP jest całkowity brak uzależnienia od warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy fale.

Bania japońska

Najlepsza opcja na rozluźnienie wszystkich mięśni po intensywnych lekcjach kitesurfingu/windsurfingu/po prostu po pływaniu. Bania japońska zadba o prawidłową regeneracje organizmu. Dzięki odbytej sesji unikniemy zmęczenia, a nawet zwiększymy możliwości fizyczne ciała.

Lubisz szybkie zmiany temperatury? Chcesz poprawić pracę serca i układu krążenia? Ożywić ukrwienie skóry, czy zahartować organizm? Jest prosty sposób! Połącz gorącą kąpiel w bali wraz z kąpielą w zatoce Puckiej - mamy do niej zaledwie parę kroków.

Widzimy się w bani!

Wakeboard

Jest to sport wodny polegający na płynięciu po powierzchni wody na desce, trzymając się liny ciągniętej przez łódź lub za pomocą wyciągu. Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. Aby zacząć pływać na wake’u wystarczy trochę wolnego czasu i pozytywnej energii. Dalej to już tylko czysta zabawa i przyjemność związana z poznaniem techniki pływanie i pierwsze starty na wodzie pod okiem naszych instruktorów.

Brak turnusów

Cena zawiera
 • 🏨7 dni na Półwyspie Helskim (6 noclegów w naszej bazie kitesurfingu na Małym Morzu - Kite Hostel (niektóre pokoje z widokiem na wodę!)

 • Opłaty klimatyczne i kempingowe

 • 2 lub 4 godziny grupowych szkoleń WINDSURFINGOWYCH dziennie z instruktorem

 • Longboard, Trick Board, Wake Board,SUP

 • Sprzęt szkoleniowy (deska, pędnik), trapez, pianka na czas zajęć (zalecamy zabrać ze sobą własną piankę ze względu na obecna sytuacje sanitarną).

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie SPORT (obowiązkowe - 50 PLN doliczane do umowy)

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.